dimecres, 29 d’abril de 2015

Vila-real 2015: CANDIDATURES MUNICIPALS


A les Eleccions Municipals del proper 24 de maig de 2015 es presenten a Vila-real, per elegir 25 regidors, un total d'11 candidatures o llistes tancades de partits polítics, que són les següents segons consta al B.O.P. de la província de Castelló de 28 d'abril


Candidatura núm.: 1. PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)
1. JOSE BENLLOCH FERNANDEZ
2. SILVIA GOMEZ REY
3. ANTONIO JAVIER SERRALVO GUARQUE
4. MARIA SABINA ESCRIG MONZO
5. FRANCISCO ANTONIO VALVERDE FORTES
6. ROSARIO ROYO NAVARRO
7. EMILIO MIGUEL OBIOL MENERO
8. MONICA MAÑAS MARIN (Independiente)
9. EDUARDO PEREZ ARRIBAS
10. ANNA VICENS VICENT
11. ALVARO ESCORIHUELA CLARAMONTE
12. MARIA CARMEN PESUDO CANTAVELLA
13. DIEGO ARMANDO VILA REINA
14. AIDA BETETA CORVILLO (Independiente)
15. MIGUEL EUGENIO ADSUARA DOBON
16. MARIA DOLORES VICENS BELLMUNT
17. JUAN LUIS SANCHEZ FERNANDEZ
18. TANIA NARES IBORRA (Independiente)
19. PASCUAL BROCH DUQUE
20. MARIA ELENA BERNES BALLESTER
21. JOSE LUIS SOTO UCERO
22. OLGA NAVARRO LUJAN
23. JUAN JOSE MORENO BLAZQUEZ
24. RAIMUNDA CARRETERO PERONA
25. BENJAMIN DEMBILIO VALL
Suplentes
1. MARIA DOLORES REINA OSUNA
2. ANTONIO GOMEZ AGUILAR
3. GLORIA BORT MEZQUITA

Candidatura núm.: 2. PARTIDO POPULAR (P.P.)
1. HECTOR FOLGADO MIRAVET
2. ALEJO FONT DE MORA RULLAN
3. ADORACION LLOP MONTON
4. CARLOS GIL MIRALLES
5. MARIA LUISA MEZQUITA JUAN
6. JAUME LLORENS MONZONIS
7. FRANCISCO JAVIER NACHER MARTI
8. ANTONIO ADSUARA RIUS
9. YUREMA REQUENA JUAREZ
10. BEATRIZ SERRA RUBERT
11. ADRIÁN CASABÓ MARTÍN
12. GONZALO BAUTISTA TUIXANS
13. JAVIER FUSTER ALMELA
14. LAIA MOLINER RUBERT
15. ANA TOMAS ALBIOL
16. CARMEN CANTAVELLA BARRUE
17. PABLO LLOPICO VILANOVA
18. LAURA BARRACHINA ALBIOL
19. MARÍA ISABEL MARZÁ DELÁS
20. CESAR PASCUAL ORTELLS CERISUELO
21. MANUEL VICENTE GOTERRIS RAMOS
22. PASCUAL MOR TAMBORERO
23. PALOMA NACHER BARRUE
24. TERESA ANDRÉS MEDINA
25. MARIA LUISA PORCAR CANO
Suplentes
1. ANA MARIA CHEZA MANRIQUE
2. CARLOS DOMINGO CERDÁ
3. ANA MARIA TORÁN MONER

Candidatura núm.: 3. COMPROMÍS PER VILA-REAL: COMPROMÍS (COMPROMÍS)
1. PASQUAL BATALLA LLORENS
2. MÓNICA ALVARO CEREZO
3. FRANCESC XAVIER OCHANDO MANZANET
4. JOSEP PASQUAL SANCHO RUBERT
5. MARIA DOLORES PARRA ROBLES
6. GEMMA GIL TELLOLS
7. SANTIAGO CORTELLS RODRÍGUEZ
8. JOAN BAPTISTA NAVARRO VILA
9. MARÍA TERESA CANÓS VAQUER
10. MATÍAS MARTÍN SÁEZ
11. Mª ISABEL DE LA INMACULADA CASTILLO ESTELLER
12. JOSÉ MARÍA RUBERT MIRÓ
13. RICARDO CARLOS SALVADOR HERVIAS
14. CIDIÑA ALMARCHA GONZALEZ
15. SERGIO CALVO GARCIA
16. HUGO COTANDA JARQUE
17. CONCEPCIÓN DEL PILAR ARNAL IBAÑEZ
18. LOURDES VIDAL BERNAT
19. DAVID MORENO VALLS
20. CARMEN CHORVA REBOLL
21. JOAQUIM FRANCESC FERRER CARRILLO
22. NOELIA SAMBLÁS GURREA
23. JOSEFINA PITARCH ALMELA
24. LEANDRO ADSUARA LLORENS
25. MARIA GRACIA MOLES GARCIA
Suplentes
1. EDUARD DEL SALTO MIRÓ

Candidatura núm.: 4. ESQUERRA UNIDA PAIS VALENCIA: ACORD CIUTADÀ (EUPV:AC)
1. ALFONSO CASALTA ÁLVAREZ
2. Mª BELÉN RAYA REQUENA
3. IÑAKI GIL CLAUSELL
4. CHARO LÓPEZ ALBA
5. MANUEL VILAR MASIP
6. RAQUEL BALAGUER GIL
7. CARLOS ORTIZ VENTURA
8. SUSANA ÁLVAREZ GIL
9. ANTONIO PÉREZ MUÑOZ - REPISO
10. JUAN MANUEL BALAGUER ALMELA
11. ANA MARROYO ROIG
12. MAURICIO MOTA GARCÍA
13. ANDRÉS MORENO LÓPEZ
14. LAIA ESCOBEDO CEBRÍAN
15. DIEGO VILLANUEVA DOMÍNGUEZ
16. MARÍA HADDADOU HURTADO
17. CARLOS LUCENA LÓPEZ
18. CARMEN GUARDIOLA PERIS
19. JAVIER PESCADOR PALMER
20. JOAN BROCH RUBERT
21. EVA MARIA VILAR MASIP
22. PAU PALOMARES BENEDITO
23. Mª CARMEN ARANDA ALBA
24. ATILANO ESCOBAR INIESTA
25. ALFONSO CASALTA ARNAL
Suplentes
1. ANA FUSTER COSTA
2. JAVIER LÓPEZ GARCÍA

Candidatura núm.: 5. LA ESPAÑA EN MARCHA (LEM)
1. DANIEL FERNANDEZ MORENO
2. ESTHER GRIMA CHAVES
3. JOSE PASCUAL CABEDO IBAÑEZ
4. MARIA JOSE FORNER GIMENEZ
5. FRANCISCO RUBERT TORRECILLAS
6. JOSE LUIS CORRAL FERNANDEZ
7. MARIA PILAR OLLER SANCHEZ
8. GONZALO CHICHARRO LAMAMIE DE CLAIRAL
9. ALICIA CUMPLIDO PEREZ
10. FRANCISCO FORNER SANCHEZ
11. JENIFER MEZQUITA BABILONI
12. MARIO RUBERT TORRECILLAS
13. MARIA ISABEL CARRASCOSA LIZANO
14. PASCUAL VICENTE MEZQUITA MARCO
15. CONCEPCION QUERALT MARTINEZ
16. ALEJANDRO FORTES RAMIREZ
17. JENIFER CRUZ CARRASCOSA
18. IVAN GIMENEZ MIJE
19. MARIA ISABEL LOPEZ RODRIGUEZ
20. FRANCISCO JOSE LUNA PLAZA
21. YOLANDA IRIARTE GARCIA
22. AMADOR CORTELLS CORBATO
23. JUANA HERRERA SUAREZ
24. EUGENIO FERRERES ROMAN
25. VANESA PALOMARES DAVILA
Suplentes
1. RAFAEL FERNANDEZ CHAVES
2. CRISTINA RIUS GARCIA
3. DESEADA PESUDO HERRERO

Candidatura núm.: 6. UNIÓN PROGRESO Y DEMOCRACIA (UPyD)
1. ALBERTO CARDABA PEREZ
2. ALEJANDRO PASCUAL GIL BELLES
3. SECUNDINO REGUERA ALVAREZ
4. VANESSA SERRANO BORT
5. ISABEL ESPERANZA MUÑOZ DEL SOL
6. PURIFICACION GARCIA SANCHEZ
7. DANIAL RAMOS MARTIN
8. AGUSTIN MATA BELTRAN
9. ANA BELÉN MUÑOZ DEL SOL
10. JOSE ALEJANDRO GAYA ALCOLEA
11. BEATRIZ PASTOR TARAZONA
12. FRANCISCO DIAZ PLA
13. JUAN ENRIQUE GARCÍA ARROYO
14. MARTA MERCADO RUBIO
15. PURIFICACION SANCHEZ MENDOZA
16. ANDREA CASTILLO NAVARRO
17. JUAN CARLOS SERRANO BORT
18. MARIA JOSEFA SEGOVIA PERONA
19. ÁNGEL GONZALEZ BOIX
20. MARIA LUZ NAVARRO MOLINA
21. ABEL MANZANEDA LUCHA
22. JOSEFINA PESET FACHINA
23. JUAN GALLEN LLACH
24. GABRIELA FLORES DEL POZO
25. YESICA CANALES ROMERO

Candidatura núm.: 7. CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (C’s)
1. DOMINGO JOSÉ VICENT FONT
2. ANA MARÍA RIERA LORIENTE
3. PASCUAL AMORÓS BELLMUNT
4. MERCEDES VENTURA CAMPOS
5. PEDRO JAVIER MARTÍNEZ CHEZA
6. VERÓNICA PÉREZ VIDAL
7. AURELIO LÓPEZ BAUTISTA
8. MARÍA CARMEN GARRIGUES GABARRÓN
9. MARCOS SANTIAGO MARISCAL RINCÓN
10. LUÍS ALBALATE VENTURA
11. OSCAR NEBOT CANET
12. MARÍA DEL ROSARIO DEL VIGO SÁNCHEZ
13. ANA MARÍA MALO BENAGES
14. DANIEL VENTURA TIBURCIO
15. FRANCISCO PASCUAL IBÁÑEZ BELLMUNT
16. JUDIT FERNÁNDEZ PALOMARES
17. EDUARDO MANUEL MOLINS CABO
18. JUAN JOSÉ COY LÓPEZ
19. DOLORES VIDAL MATA
20. RICARDO JAVIER MACHO BESÉ
21. FRANCISCO JOSÉ GAMERO GARCÍA
22. BEATRIZ HENARES BALLESTER
23. ESTHER LÓPEZ VILLARREAL
24. LUZ ELENA LÓPEZ BRITO
25. MANUEL GUERRA LANDI
Suplentes
1. VICENTE PASCUAL NEBOT MARTÍNEZ
2. VICENTE NÁCHER MARÍ
3. ANTONIA ALONSO BENEDICTO

Candidatura núm.: 8. PARTIDO COMUNISTA DE LOS PUEBLOS DE ESPAÑA (P.C.P.E.)
1. JORDI MARTIN PITARCH
2. NOEMI TENA CENTELLES
3. MARTIN FLORES SERRANO
4. RAQUEL GARCIA RODRIGUEZ
5. ENRIQUE NAVARRO TRAVER
6. ZOE ISABEL ALVAREZ CUESTA
7. ALEJANDRO PACHON GARCIA
8. MARIA FERNANDEZ OJEDA
9. AGUSTIN MARTINEZ LUCAS
10. MARIA DEL MAR VIZCAINO CORTES
11. MARC TOMAS VILANOVA
12. VANESSA GONZALEZ GOZALBO
13. MANEL OLIVER ROVIRA
14. MARIA ANGELES GARCIA ORTUÑO
15. IGNACIO JOAQUIN MORENO JOVANI
16. CARMEN TORRES GARCIA
17. LORENZO EGEA MARTI
18. MARIA ALFONSA RAMIREZ LOSA
19. JUAN GIL GARCIA
20. DESAMPARADOS RODRIGUEZ APARICIO
21. MANUEL VICENTE SEGARRA GINER
22. MARIA PEIRO ROMERO
23. DIEGO RODRIGUEZ BUSTO
24. ANTONIA NUÑEZ CHAMORRO
25. KEVIN ALVAREZ CUESTA
Suplentes
1. CLAUDIA FRANCO VAZQUEZ

Candidatura núm.: 9. CIUDADANOS DE CENTRO DEMOCRATICO (CCD)
1. FABIAN VILLALABEITIA COPENA
2. VICENTE CARLOS MARTINEZ
3. SALVADOR Mª DEL VALDENEBRO GARCIA DE POLAVIEJA
4. FIDELA DORADO VICENTE
5. MARIA CONCEPCION MARTINEZ BUENO
6. JOY JUNCA CASADEMONT
7. ROMULO DOMINGUEZ LEON
8. EDUARDO MONTORO MURCIA
9. MARIA LUZ CORRAL SUAREZ
10. DAMASO BOUZO CARNERO
11. ALAN SAMARACH JUNCA
12. SILVINO DE JESUS GARCIA PATTO
13. JUAN CARLOS IGLESIAS NAVAL
14. EMMA RODRIGUEZ VIDAL
15. PASTORA BALBOA DOCE
16. JUAN MANUEL SOUTULLO LORES
17. CANDIDA PRADO JANEIRO
18. MANUEL PENELA GONALEZ
19. MARIA DEL CARMEN ROJAS MARCOS
20. ANGEL BLANCO CHAMBORRO
21. CARMEN MARCOS SALAMANCA
22. JOSE ANTONIO PRIETO RODRIGUEZ
23. ANTONIO MUÑOZ SABURIDO
24. NATIVIDAD CACHALDORA GAGO
25. ALBINO SOUSA MARTINEZ
Suplentes
1. DANIEL TIRADAS CARCELEN

Candidatura núm.: 10. PARTIDO OBRERO SOCIALISTA INTERNACIONALISTA (P.O.S.I.)
1. Manuel Prera Pons
2. Francisca Ramírez López
3. José Antonio Almela Escobedo
4. Lara Azahara Ortíz Ramírez
5. Alberto Gordo García-Madrid
6. Carlos Clausell Ortells
7. María Elena González Álvarez
8. Joaquín José Herrando Gimeno
9. Miguel Vicente Fernández García
10. María Sánchez Aguado
11. Salvador Rochera Gavaldón
12. Patricia Encinas Guardado
13. Luis Jorge Yuste Baguena
14. Beatriz Castilla López
15. José Blas Ortega Llavador
16. Andrea Viña Autric
17. Manuel Capilla Camarillas
18. Helena Martín del Olmo
19. Victoriano Ballesteros García
20. Eva Aranda Sánchez
21. Antonio Ortíz Ávila
22. Elena Navarro Martín-Vidales
23. José Herrando Gimeno
24. Judit Gómez Gutiérrez
25. Agurtzane Castrillo Varona
Suplentes
1. Miguel Olivares Rodríguez
2. María Luisa Moreno Martínez
3. Javier Brun Balaguer

Candidatura núm.: 11. ESPAÑA 2000
1. JOSEFA FERRANDO BADAL
2. DAVID SELLES BUESO
3. MARIA DOLORES SANZ ORENES
4. LEONARDO MIGUEL MACIAN ESPINOLA
5. AARON JUAREZ CASAÑ
6. CARLOS GABRIEL SANCHEZ MOMPLET
7. DAVID ROMERO GAMIR
8. BIENVENIDA SANCHEZ SORIANO
9. CRISTINA GARCIA CASTILLO
10. JUAN ANTONIO CONESA SANCHEZ
11. JUAN VICENTE NAVARRO DIAZ
12. MANUELA ARROYO GARCIA
13. IVAN SAEZ GOMEZ
14. JESSICA LOPEZ MARCO
15. GABRIEL HERNANDEZ MACHADO
16. JAVIER SOL ALVAREZ
17. JONATAN RUIZ LARA
18. LORENA SANCHEZ NAVATA
19. JESUS DOLZ GONZALEZ
20. VICENTA MARCO SANCHEZ
21. CRISTIAN SANCHEZ DOMINGUEZ
22. JULIAN DE LA TORRE NEBOT
23. MONICA NAVARRO GOZALBO
24. VICENTE JOSE LOPEZ MARCO
25. SANDRA MOYA FERNANDEZ
Suplentes
1. HUGO GARCIA ALMELA
2. MARIA PEREZ BENITEZ
3. RUBEN RAMON POLVOREDA


Baobab oci creatiu

Laulauenlaseuatinta

Vells Oficis

Entre versos i pinzells contemporanis: Al bellmig.

Els més visitats

El topònim Vila-real a la Península Ibèrica

Vila-real a rajaploma

Calendari de Lliga

TV3 EN DIRECTE

Horaris LligaBBVA

Dominio Casilda

Visualitzacions de pàgina l'últim mes